Zamknij

Łączymy pokolenia: świąteczne spotkanie w auli Uniwersytetu BB

15:35, 27.12.2023 A.R Aktualizacja: 15:36, 27.12.2023
Skomentuj fot. organizatora fot. organizatora

Dzisiaj pragniemy przybliżyć Wam niezwykłe wydarzenie, które miało miejsce 15 grudnia w auli Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego. Projekt "Łączymy Pokolenia" zorganizowany przez Przedszkole nr 31 przyniósł niezapomniane chwile dla seniorów, rodziców i dzieci.

Rozpoczęcie uroczystości należało do uczennic Domu Kultury Olszówka, które pod kierownictwem Michała Czulaka prezentowały niezwykły występ wokalny. Ich głosy, niosące świąteczny nastrój, stanowiły doskonały wstęp do magicznej atmosfery tego wieczoru.

BAŚNIOWY ŚWIAT PRZEDSZKOLAKÓW

Następnie na scenie pojawiły się najstarsze grupy przedszkolne, przenosząc widzów w świat baśni za sprawą spektaklu "Królowa Śniegu". Barwne stroje, zimowa sceneria i ujmująca muzyka stworzyły niepowtarzalny klimat. Mali artyści z pasją recytowali, tańczyli i śpiewali, wnosząc do auli radość i magię świąt.

MUZYCZNA UCZTA Z CZERNICHOWA

Nie zabrakło również występu zespołu muzycznego z Czernichowa. Koncert, wypełniony kolędami, radosnym śpiewem i muzyką, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności. Artystyczne emocje przenikały przez każdy akord, tworząc niezapomnianą aurę tego wyjątkowego wieczoru.

SZCZEGÓLNE GOŚCIE W AUDYTORIUM

Spotkanie zgromadziło nie tylko przedszkolaki, ich rodziców i nauczycieli, ale także gości specjalnych w osobach zastępcy prezydenta miasta, Adama Ruśniaka oraz przewodniczącej Rady Miejskiej Bielska-Białej, Doroty Piegzik-Izydorczyk, wraz z radnymi Jerzym Bauerem i Rafałem Ryplewiczem. 

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA I UPOMINKI

Na zakończenie, dyrektor Przedszkola nr 31, Elżbieta Domańska-Gruszka, złożyła serdeczne świąteczne życzenia, a każdy z gości otrzymał symboliczny prezent. Nie zabrakło też gestu wdzięczności w postaci pięknej akwareli przedstawiającej Przedszkole nr 31, ofiarowanej pani dyrektor przez bielskiego artystę Leszka Dryję 

Świąteczne spotkanie w auli Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale przede wszystkim dowód, że wspólne przeżycia potrafią budować mosty między pokoleniami. Inicjatywy tego rodzaju warto wspierać, by nasza społeczność była miejscem, gdzie wartości rodzinne i tradycje są pielęgnowane przez wszystkich.

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%